Print

Idea Rewaligi

Rewaliga - nasza liga.

Niespełnione nadzieje.

Przed Euro 2012, największą w historii imprezą sportową organizowaną w naszym kraju pojawiły się wielkie nadzieje na odrodzenie się polskiego futbolu. Marzyliśmy o sukcesach i wynikach z lat siedemdziesiątych. Niestety, rzeczywistość brutalnie skorygowała nasze oczekiwania. Polska reprezentacja zawiodła, a w sercach kibiców pozostała gorycz niespełnionych obietnic.

Print

Rewaliga na starcie

Rewaliga pierwsza kolejka fot. Robert DajczakKolejka inauguracyjna Rewaligi 2013/14 już za nami. W pierwszych rozgrywkach zwyciężali faworyci. W 4 meczach strzelono łącznie 35 bramek.

Wyniki spotkań:

Print

Rewaliga po drugiej kolejce

W piątek, 8 listopada 2013 r. odbyła się 2. kolejka Rewaligi.  W 4 meczach strzelono łącznie 35 bramek, czyli dokładnie tyle samo co w pierwszej kolejce.

Print

Rewaliga po trzech kolejkach FOTO

Rewaliga 3 kolejka fot. Robert DajczakW piątek, 15 listopada 2013 r. zakończyła się trzecia kolejka Rewaligi. W czterech spotkaniach padło tylko 27 bramek, średnio o 8 goli mniej niż w dwóch poprzednich sesjach.  

Print

Rewaliga po czwartej kolejce - FOTO

Rewaliga 4 kolejka - fot. Robert DajczakW piątek, 22 listopada 2013 r. odbyła się 4. kolejka Rewaligi. W piątkowy wieczór rozegrane zostały tylko 3 spotkania, z których aż dwa zakończyły sie remisem. We wszystkich meczach strzelono zaledwie 13 bramek.