Imprezy sportowe

Print

Regulamin

REGULAMIN

KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW SPORTOWYCH

NA TERENIE GMINY REWAL

Print

Kompleks Sportowy Rewal

 

Kompleks Sportowy w Rewalu

ul. Szkolna 1, 72-344 Rewal
rezerwacja: tel/fax 91 38 62 994
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Print

Terminarz

Obiekty sportowe czynne są całorocznie bez względu na pogodę i temperatury. Rezerwację terminów można dokonać telefoniczne pod nr tel/fax 91 38 62 994 lub mailowo pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Print

Kompleksy Sportowe CENY

  Kompleksy Sportowe CENY

Cennik obiektów sportowych administrowanych przez Centrum Informacji Promocji Rekreacji Gminy Rewal ważny od 01.04.2017 r.

Cennik w PDF - POBIERZ

Print

Hala widowiskowo sportowa

hala widowiskowo-sportowa – nawierzchnia parkietowa o wym. 45x26 m, wys. 17 m, trybuny: 400 miejsc siedzących, siłownia, sauna.

Print

Boisko piłkarskie

Boisko do piłki nożnej wykonane jest z trawy syntetycznej Profoot Final M60. Profesjonalnie przygotowane zapewnia optymalne warunki treningu, a wymiar 90x50 m zapewnia wierne odzwierciedlenie przestrzenne ligowego stadionu. Boisko ponadto jest kompleksowo oświetlone sześcioma lampami o łącznej mocy 24 000 Wat pozwalając na treningi również po zmroku.

Print

Siłownia

Znajdująca się na hali sportowej siłownia wyposażona jest kompleksowo w urządzenia do ćwiczeń różnych partii ciała. W skład elementów wchodzą: ławeczka skośna, atlas wielofunkcyjny, rowery treningowe, orbiterk, zestaw hantli oraz bieżnia treningowa.

Print

Korty tenisowe

Korty tenisowe w Rewalu dysponują trzema boiskami do tenisa ziemnego z syntetyczną nawierzchnią Wimbledon 20, co sprawia, że idealnie nadają się zarówno do rekreacyjnej rozgrywki jak i profesjonalnych treningów. Mogą być wykorzystywane zarówno przez amatorów tego sportu jak i zorganizowane obozy tenisowe. Dodatkowym atutem kortów jest sztuczne oświetlenie pozwalające na treningi w późnych godzinach wieczornych.

Print

Bieżnia lekkoatletyczna

Dla miłośników porannego jogging-u przygotowana została 350 metrowa, czterotorowa bieżnia z tartanu. Idealna do lekkiego treningu jak i wzmożonego przygotowania kondycyjnego.

Print

Skatepark

Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą korzystać w pełni profesjonalnego skateparku składającego się z takich urządzeń jak: mini rampa z bankiem, quarter pipe, funbox z grindboxem, podjazdy oraz poręcz. Tor skateboardowy nadaje się do jazdy na desce, rowerze i rolkach. Korzystanie z obiektu jest bezpłatne.