Print

Pobierowo - O kąpielisku

Kąpielisko Pobierowo fot. Robert DajczakKąpielisko Pobierowo składa się z 400 m linii plaży strzeżonej na odcinku od zejścia plażowego przy ul. Jana z Kolna w kierunku zachodnim do zejścia plażowego przy ul. Mickiewicza. W odstępach 100 m rozstawione są stanowiska ratownicze wyposażone w profesjonalny sprzęt ratowniczy obsługiwane przez trzyosobową obsadę „Ratownictwa Wodnego Romulus” z Nowogardu. Doświadczeni ratownicy pełnią dyżury codziennie w godz. 10:00 – 18:00.

Print

Pobierowo - Miejsca wykorzystywane do kąpieli

W Pobierowie zlokalizowane zostało jedno miejsce wykorzystywane do kąpieli. 100- metrowy odcinek plaży na wschód od zejścia plażowego przy ul. Ciechanowskiej wyposażony jest w wieżę ratowniczą z trzyosobową obsadą „Ratownictwa Wodnego Romulus”.

Print

Pobierowo - Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne mogą dotrzeć na plażę w Pobierowie zjazdem technicznym przy ul. Jana z Kolna. W pobliżu zejścia usytuowany jest także parking dla pojazdów przewożących osoby niepełnosprawne.

Print

Pobierowo - Pies na plaży

Na terenie kąpieliska obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt w okresie od 1 czerwca do 30 września z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych. Są to oznaczone odpowiednimi znakami:

  • zejście nr 32 przy ul. Granicznej ze strefą spacerów ze zwierzętami o długości 100 m w kierunku wschodnim;
  • zejście nr 43 przy ul. Ciechanowskiej ze strefą spacerów ze zwierzętami o długości 300 m w kierunku zachodnim.